To rozhodně není nic špatného. Každý technický výrobek s sebou totiž přináší mnoho nových kvalit a není se tak čemu divit, když se stane také vaším oblíbencem. Vybrat správný, kvalitní a výkonný notebook není nic jednoduchého, naučit se na něm pracovat také ne. A co teprve když přijde řeč na příslušenství? Je ho přece tolik a vy opravdu nevíte, po čem byste měli sáhnout? Ty nejlepší tipy vám přinese právě tento článek.

Notebook a mobil

Bezdrátová myš

Notebooky mají samozřejmě svou vlastní myš, pokud jste však dlouho pracovali se stolním počítačem, možná pro vás bude práce s notebookem mnohem složitější právě kvůli myši. Velkou pomocí se vám v těchto situacích může stát myš, která k notebooku není připojená ani jedním kabelem a můžete s ní pohybovat naprosto kdekoliv. A pokud navíc vyberete výraznou barvu, dokonce ani nebude mít šanci se ztratit.

Tiskárna

Tiskárna má velký potenciál vám doma ušetřit spoustu času – konečně totiž nebudete muset chodit pro každý vytištěný dokument do copycentra, spoléhat na hodnou kamarádku nebo si počkat na toto zařízení do práce. Vybírat si můžete z mnoha typů, pokud ale opravdu nevíte, po čem sáhnout, třeba pro vás budou ideální volbou tiskárna Canon.

Klávesnice a chytré hodinky

Sluchátka/reproduktory

Notebook samozřejmě můžete využít k poslechu hudby či jakýchkoliv jiných zvuků, problém však nastává ve dvou zcela odlišných případech. Potřebujete hudbu slyšet všude kolem, ale notebook nemá takový rozsah? V tom případě sáhněte po reproduktorech. Pokud však hlasitou hudbou nechcete naopak nikoho obtěžovat, jsou pro vás ideální volbou kvalitní sluchátka.

Bylo by možné vyjmenovat ještě mnoho jiných věcí, které vám při práci s notebookem ulehčí život – a vlastně všechny z těch právě uvedených můžete využít i pro klasický počítač. Tak třeba se příslušenství u vás doma zase o něco rozroste.