Zeptejte se koho chcete a uvidíte, že vám každý odpoví, že tím nejlepším typem půjčky, který si můžete zvolit, je jednoznačně americká nebankovní hypotéka. A není se čemu divit. Vždyť proč by si měl člověk brát půjčku, u které bude muset všechno dokládat a každému vysvětlovat, co si chce za své půjčené peníze pořídit, když si místo toho může vzít raději půjčku, u které to po něm nikdo nebude požadovat.

finanční ředitel

Půjčit si peníze může být totiž mnohem snazší, než to třeba na první pohled vypadá. Ovšem pozor, abyste pocítili ten rozdíl, tak si pro svou půjčku musíte v první řadě zajít do nebankovní společnosti, a ne do klasického bankovního domu. Tím spíše, pokud patříte k takzvaným rizikovým klientům, tak to v bance ani nezkoušejte. A mezi rizikové klienty řadí bankovní úředníci ty lidi, kteří mají nějaký vroubek v registru, kteří mají nízký či nepravidelný příjem anebo třeba vysoký věk. Ano, i takový faktor, který v podstatě nemůžete nijak ovlivnit může rozhodnout o tom, zda v bance půjčku získáte či ne. V případě, že si chcete ulevit od tohoto zbytečného martyria a vyhnout se dokazování všeho možného i nemožného, při kterém bankovní úředníci převrátí vaše soukromí vzhůru nohama, tak zamiřte rovnou do nebankovní společnosti.

svět financí

V nebankovní společnosti se k vám budou chovat diametrálně odlišně: vstřícně, ochotně, přátelsky. Půjčku vám poskytnou, ať už na tom budete jakkoli, protože každý člověk si zaslouží šanci a peníze, aby mohl spokojeně žít. A pokud si vezmete americkou nebankovní hypotéku, tak budete úplně za vodou, protože u této lidmi velice oblíbené bezúčelové půjčky nemusíte řešit téměř nic. A navíc ji získáte za podobných podmínek a s podobnou výší úroků jako v klasické bance. Je tedy jasné, proč všichni lidé míří za půjčkami do prověřené nebankovní společnosti a bankovní domy zejí svou okázalou prázdnotou.