Mám malá prsa, ale to přeci neznamená, že bych o sebe nepečovala. Proto když mi moje kamarádka řekla, že existuje webová stránka lifties.cz, kde prodávají například pásky na prsa, tak jsem se ze začátku vůbec nevěděla, co to moje kamarádka myslí. Myslela jsem si, že si moje kamarádka dělá ze mě srandu, protože mi kamarádka řekla, že takové pásky na prsa dokážou pozvednout a zvětšit dekolt. Tak na tohle jsem určitě slyšela! Taky bych chtěla lepší a pevnější prsa! Tohle opravdu dokáže nějaká obyčejná páska? Takže jsem se raději podívala na zmíněné webové stránky, abych se přesvědčila, jestli moje kamarádka má pravdu.

Mám ráda plný dekolt.

Myslím si, že vlastně pravdu měla. Protože tady najdete na této webové stránce taky například video, co jak správně aplikovat pásky na prsa lifties.cz. Máte šest způsobů, jak nosit tyto pásky. A když jsem se podívala na tyto fotografie, tak jsem byla velice překvapená, protože tyto pásky jsou například také voděodolné a potuvzdorné, takže se nemusíte a bát, že by vám třeba při vašem oblíbeném sportu tyto pásky slezly a už by nešly dát zpátky. Jsou zkrátka doopravdy spolehlivé a neviditelné, takže se nemusíte bát, že by vaše prsa vám někde při sportu skákala.

Chci velká prsa.

A je to neviditelná samodržící podprsenka, kterou by měla uvítat opravdu každá žena, ať už má malá anebo velká prsa. Můžete si proto tedy už vyjít klidně bez podprsenky. Pokud budete mít tyto pásky, tak se nemusíte bát, že by vám prsa dělala nějakou nepohodu, protože tyto pásky jsou navržené speciálně pro udržení prsou v zafixované poloze, kterou si sami zvolíte, takže tohle bude pro vás naprosto ideální způsob, když nebudete chtít nosit klasickou podprsenku. A chodit ven nebo někam do společnosti bez podprsenky bude velmi pohodlné a jednoduché. A moje maminka se mě už taky několikrát ptala, jak to dělám, že moje prsa bez podprsenky tak pěkně drží. Tak jsem jí své tajné kouzlo prozradila.