Chcete obdarovat své zaměstnance, obchodní partnery nebo zákazníky, ale váháte nad tím, co by jim udělalo radost a zároveň by to byla skvělá forma propagace? Máme pro vás skvělé řešení, a tím je holový https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/destniky/holove/. Obdarované jistě potěší jeho praktické využití a vás zase logo vytištěné na deštníku, kterého si každý za nepříznivého počasí všimne. A kdo že vám tam to logo natiskne? No přece my!

Holový deštník

V nabídce máme spoustu holových deštníků v různých barvách a vzorech, ze kterých si určitě vyberete ten, který se k vaší společnosti hodí nejvíce. Můžete si vybrat, kam chcete logo natisknout. Na který panel deštníku nebo jestli chcete potisknout vak. S grafickou úpravou loga k tisku si nemusíte dělat starosti, my se o vše postaráme a na deštník vám ho natiskneme moderními technologiemi, takže se nemusíte bát, že se logo při užívání deštníku nějak poškodí. Deštníky máme v nabídce taktéž velmi kvalitní, takže se nezlomí při prvním větším větru.

Deštníkem můžete obdarovat své zaměstnance například na Vánoce nebo jen za dobrou práci, to je zcela na vás. Vaši obchodní partneři nebo zákazníci budou také určitě rádi, že už nemusí zmokat. S deštníkem, který bude vaši společnost reprezentovat vám udělají skvělou reklamu.

Barevný deštník

Nebo byste chtěli deštník pro sebe nebo pro své dítě? Ani to pro nás není problém. Stačí nám poslat, co byste si na deštníku představovali a my vám to tam vytiskneme. V nabídce máme i dětský deštník, který je menší než klasický holový deštník a má barvy duhy. Na deštník můžete nechat vytisknout například značku, kterou má dítě ve školce, nebo jeho jméno. Už se nestane, že by si spletl svůj deštník s kamarádovým.

A to není všechno, můžete se vybrat z různých druhů rukojetí, takže si u nás vybere opravdu každý.