Koupit opravdu dobrý dárek, který potěší není nic jednoduchého. Je to poněkud složitý proces, protože ne u všech, kterým dárky dáváme známe, co je zajímá a nad čím tráví čas po celý svůj život. Někdy se stane, že se trefíme opravdu vedle a koupíme dotyčnému něco, co by v životě ani vyzkoušel, někdy se dokonce stane i to, že mu koupíme to, co přímo nenávidí, což není moc dobré, ale stává se. Jistě i vám někdy někdo koupil něco, co nesnášíte, ale není slušné mu to říct. Ten člověk si s dárkem dal nějakou práci, dal do toho peníze a čas, musel něco vymyslet, takže i když se jedná o něco, co ze srdce nesnášíte, rozhodně mu to neříkejte a dejte to zase někomu jinému, nebo to hold vyhoďte, ale nikdy se netvařte zhnuseně a ani neříkejte, že to nesnášíte. Podobná nepsaná pravidla jsou i u dárků, které už doma jednou máte. Pokud vám někdo dá něco, co už máte, také to neříkejte. Není to příjemné a není to hlavně moc etické. Nechejte si to pro sebe, to bude nejlepší nápad, věřte nám.

dárky

Mnoho lidí shání dárky na poslední chvíli. Je to ale špatný nápad, protože spoléhat se na to, že něco v obchodech bude není moc chytré, jak se asi může zdát. Další věc je ta, že koupíte stoprocentně nějakou blbost, byla by totiž až moc velká náhoda najít něco, co vyhovuje zrovna tomu, komu kupujete dárek. Někteří zase naopak dárky vybírají po celý rok, což je lepší varianta a pomalu si je shánějí, což je na chválu, protože tohle mnoho lidí nedělá, ale je to opravdu dobrý nápad si to takto rozprostřít, navíc takhle můžete koupit mnohem víc dárků, protože pokud dárky člověk kupuje najednou, nekoupí toho tolik.

dárky

Jak je zabalit? Další otázka. Jednak https://www.youtube.com/channel/UCg6Dtn-ghi3bXNUszH2c8_w si kupte balicí papír, to je jasné. Jednak si vše uložte do krabice, balí se to mnohem lépe. Pokud to nemůžete splnit, dá se z balicího papíru vytvořit taštička tím, že přehnete a vytvoříte si z něj tunel. Poté ohnete spodní stranu nahoru, a boky také, vytvoříte tedy takovou šipku, nahoře a dole to ohnete, zalepíte lepícími páskami a vytvořili jste si tak dno tašky. Dá se to samozřejmě dát do kupované tašky, což je pro méně tvořivé asi lepší.