Mandle jsou velmi chutné ořechy, které obsahují omega 3 mastné kyseliny které jsou velmi důležité, pro správnou činnost srdce, cév, nervového systému, mozku a celé činnosti těla. Mandle 500g nakoupíte online, je to snadné, bez ztráty času, bez ztráty energie a rozhodně to bude pro vás nejjednodušší cesta. Tyto ořechy můžete využít jenom tak na chuť, kdy je budete nosit u sebe v kabelce a kdykoliv si dáte zdravou svačinku, složenou z tuků, které tělo potřebuje, nebo si je třeba můžete dát do nějakých dezertů, vyrobit oříškové těsto a různé zdravé pečení. Navíc o Vánocích se vám tohle bude opravdu hodit, protože cukroví bez mandlí, to opravdu nejde. Marcipán se vyrábí také právě z těchto ořechů, takže pokud byste si doma chtěli udělat pravý marcipán, tak jak se dělá od pradávna, tak to zkuste a uvidíte, jak to bude pro vás chutné.mandle neloupané

Recepty

Na internetu je hodně receptů, kde se používají právě tyto ořechy. Mít je doma v zásobě se rozhodně vyplatí. Nezkazí se, dají se použít jako směs, můžete si z nich vytvořit hladké krémy, které jsou zdravou variantou různých krémů, které jsou plné cukrů a tuku. Tohle bude po domácku vyrobené a dáte si tam takové ingredience, jaké chcete, a to je o něčem jiném. Můžete i jako dárek místo bonboniéry zvolit oříšky, to bude lepší volba. Oříšky působí na stres a pomáhají vám v krizových situacích zachovat chladnou hlavu. Je to vhodné na nervovou soustavu, takže pokud je toho na vás hodně a už zkrátka nemůžete, tak ořechy vám pomohou od nervů.
Proč mandle?

  • Mají zdravé tuky
  • Jsou chutné a zdravé
  • Můžete je použít na několik způsobů
  • Jen tak se nezkazí, vydrží dlouhou dobu

mandle
Bio kvalita
Záleží nám na přírodě, a proto podporujeme produkty bio. Je to zdravější a není to cenově až tak dražší, abyste si to nemohli dovolit. Zkuste to a poznejte chuť těch pravých ořechů.