Nové bydlení potřebuje zejména rodina, která se o nějaké členy rozrostla. Mladé rodiny v dnešní době mají ztíženou cestu za vlastním bydlením, ale nic není nemožné. Pokud nevyděláváte miliony, můžete si vzít samozřejmě hypotéku, a prostřednictvím úvěru financovat výstavbu rodinného domu, který vám všem poskytne dostatek prostoru a soukromí. Kdo chce bydlet v domě, ten si klade otázku zda si dům nechat postavit a nebo si jej postavit svépomocí.

uzavření smlouvy

Spěcháte?
Pokud je vaší prioritou rychle postavený dům, svépomoc asi nebude to pravé, protože dům stavěný svépomocí je časově náročnější. Pokud nemáte zkušenosti ze stavebnictví, bude se vám stavět o to hůř. V takovém případě stavba domu může trvat nejen celé měsíce, ale i roky, a musíte počítat s tím, že na stavbě budete trávit téměř veškerý svůj volný čas. Takže pokud máte děti, první roky jejich života si je moc neužijete.

Daleko lepší je v takovém případě nechat si postavit dům firmou. Jenže natrhnu je jich tolik, že je problém si vybrat tu správnou. Nikdo nechce přijít o peníze, a tak by si každý měl firmu velmi pečlivě vybrat. Jak na to? V první řadě si projděte zkušenosti a recenze ostatních klientů, kteří už dům stavěli. Množí se totiž případy, kdy firma vybrala peníze, ale dům ani nezačala stavět. U nás je to jiné. Vážíme si svých klientů a jejich důvěry a proto stavíme dřevostavby i zděné domy v termínu a v kvalitě, kterou deklarujeme.

rodinný dům

Můžeme vám postavit třeba bungalov s garáží nebo s pergolou. Záleží na tom, co preferujete a potřebujete. V našem katalogu najdete spoustu domů, a to jak přízemní bungalovy, tak i patrové domky. Domy jsme stavěli i pro celou řadu známých osobností, mezi které patří třeba Tereza Bebarová nebo Marek Ztracený. I ti vám mohou potvrdit, že pracujeme rychle a domy předáváme přesně tak jak jsme se dohodli.