Budíte se každý den s myšlenkou, že zase nevíte, co si vzít na sebe a vlastně už Vám téměř nic nesedí? Na vině bude přibývající věk a s ním samozřejmě roste i ta tělesná hmotnost. Je tedy správný čas pro to, s tím něco udělat! Bude to ale vyžadovat naprostou změnu Vaší životosprávy, a především velkou dávku odhodlání a pevné vůle, takže na to nezapomínejte. Pro lepší motivaci si pořiďte oblečení ve velikosti, kterou jste dřív měla anebo byste jí chtěla jednou dosáhnout.
pouzdra na štětce
Dalším bodem už bude naplánování si dostatečného množství tělesných aktivit a zkoordinování jídelníčku. Pokud jste žena, která nikdy nijak výrazně nevyhledávala sport, tak pro Vás bude nejlepší, když budete někam na lekce cvičení docházet. Tam Vás budou motivovat ostatní ženy a zjistíte, že v tom nejste jediná. Časem si tam třeba vytvoříte i přátelský kolektiv a bude to pro Vás vlastně forma odpočinku pro dlouhém dni v práci. Rozhodně omezte ježdění autem, a to, pokud možno, na úplné minimum. Uvidíte, že brzy na sobě budete pozorovat první výsledky. Pozor si však dejte na tak zvaný jojo efekt. Ten se ukáže hlavně pokud půjdete z extrému do jiného… Takže zprvu vysazujte postupně některá jídla navíc a pomalými krůčky přecházejte na zdravý styl stravování. Vaše tělo to tak mnohem jednodušeji přijme a začne Vám pomáhat se shazováním kil. Pokud jste pořád málo nemotivovaná, tak se zkuste podívat třeba na tuto stránku: , kde najdete také spoustu zajímavých rad a tipů.
stíny, rtěnka a štětce
Samozřejmě kromě těla je třeba pracovat i na své vnitřní kráse. Ale jak se říká, že v zdravém těle je zdravý duch, tak uvidíte, že to pomůže i Vašemu celkovému dojmu, a hlavně i Vašemu sebevědomí. Za pár měsíců poctivé práce se zaručeně ukáží výsledky a Vy budete zářit každý dem víc a víc. Odměnou už Vám pak bude třeba jen to, že si budete muset zcela nově vybavit šatník. A to neodmítne žádná žena, že?