Účinné zastřešení, které vás ochrání před veškerými rozmary počasí. Mezi výhody hliníkové pergoly náleží fakt, že přináší komfort v rámci využití nejen v horkých dnech, ale také v chladných, větrných či deštivých. Ochrání vás před sluncem i deštěm. Podstata spočívá ve vysoké odolnosti materiálu i vůči stárnutí, korozi a jiným typům poškození.

hliníková pergola

Na míru dle vašich představ

Garance výroby hliníkové pergoly z originálních dílů. K výrobě jsou použity profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém, kde tak hliníkový profil tvoří nejvýznačnější celek. Systém umožňuje a poskytuje varianty použití při zachování jednoduchosti montáže. Životnost systému je velice vysoká.

Široké spektrum využití

Zastřešená verze je ideálním místem k relaxaci, ke trávení odpočinku a času s rodinou i přáteli, stejně tak i k pořádání různých oslav či zahradní párty. Může sloužit i jako venkovní pracovní místo, rovněž tak i jako prostor pro uskladnění dřeva či pro zahradní techniku. Taktéž lze použít jako adekvátní náhradu pro kryté stání automobilu. Může být prvkem pro snadné rozšíření zimní zahrady.

Interesantní design

Jedná se o typ pergoly, která oproti dřevěné či zděné má mnoho výhod. Jednou z nich, která je bezpochyby evidentně vidět na první pohled, je moderní a svěží design, jenž dokonale ladí s celým okolím a každým stylem. Z tohoto důvodu plní efektivně i dekorativní funkci. Přítomnost pergoly vaši zahradu ještě více zkrášlí.

zimní zahrada

Ideální i pro zimní dny

Chcete si vychutnat rodinnou pohodu a relax na vaší zahradě i v chladných dnech? Vše je díky hliníkové pergole reálné. V zimě se tak můžete schoulit v křesle, zachumlat do deky a s horkým punčem či svařákem sledovat poletující sníh. Nebo jen tak si vychutnat pohled na vaši zimní zahradu a být chráněni před deštěm i sněhem.

Síla spočívá v dlouhé životnosti. Neopomenutelným faktem je, že je tento druh pergoly je takřka bez údržby. Díky kvalitní povrchové úpravě nevyžaduje péči jako dřevená pergola.