Spousta z nás někdy vyzkoušela onen vzruch, když si člověk vsadí na svého koně (nebo tým, hráče tenisu, oblíbené mlátičky, psa, babičku). Je to něco, co vás naplní adrenalinem, protože nic nenažene modernímu člověku tolik krve do žil, než to, když se hraje o peníze. Pořádný balík se dá vyhrát jedině, pokud sledujete hru. A tou hrou myslíme celý daný sport. A to nejen jednotlivé matche, ale i jednotlivé sportovce, na které sázet. Musíte znát, jestli se dobře vyspali, s kým se pohádali, co je rozveselilo. To vše ovlivňuje jejich výkon a také to, jestli si na ně profesionální hráči vsadí nebo ne. Nádherný svět, víme. Nyní se ale oprostěme od idealismu dob minulých a zaměřme se na to, jak vytřískat z tohoto systému křičení na boháče co nejvíce.
koňské dostihy.jpg

Sledujte, jak sportovci žijí své dny

Měli nedávno narozeniny? Narodila se jim dcera? Umřela jim babička? Pošel pes (děkujeme, pane Bělobrátku)? To vše ovlivňuje to, jestli se do míče třefí dobře nebo ne. A pokud si chcete vsadit DOBŘE a hodně vyhrávat, musíte vědět, co se kde šustne. Jestli má hráč špatný den, proč by si člověk vsázel na to, že vyhraje? Psychický stav hraje možná větší roli než kdy dřív. A možná taky na ten stav působí tisíce sázkařů po celém světě, kteří po prohrané sázce píší vyhrožující vzkazy hráčům, kdo ví.
skok přes propast.jpg

Mějte o tom přehled

Jestli se zaměříte na tenis, tak se holt musíte nutně pohybovat i v samotné hře, nejen ve hráčích. Co je to out, co backhand, které turnaje jsou fajn, které nikoliv, kde se podávají ty jahody se šlehačkou a proč je kolem toho takový humbuk? To všechno musíte vědět.

Pokud to už tady vzdáváte, protože je toho moc, nezasloužíte si vítězně mlátit do stolu nebo zlostně prokopávat dveře! Někdy je lepší toho nechat zavčasu, protože na sázení může vzniknout i pořádná závislost. Jestli do toho ale chcete jít na plno, určitě je dobré porozhlédnout se po nějakém zdroji informací o sportu. vám dá tipy, kde něco takového najít.