Jistě jste se někdy již ocitli v situaci, kdy vám neodtékalo umyvadlo, záchod, sprcha či vana. Použili jste pravděpodobně přípravek určený k čištění odpadů. Těm šťastnějším z nás přípravek zabral, a vesele jsme splachovali či se sprchovali dál. Co když ale přípravek situaci nejen nevyřeší, ale ani neusnadní? Věděli jste, že při špatném použití takzvaných „krtků“ můžete přispět k horšímu usazení sedlin a odpad tím ještě více ucpat? Čím více přípravku tak použijete, tím větší blok se vytvoří a pak už je velice těžké se k odpadům dostat. Spousta odpadních systémů je uložena v podlaze opravdu záhadným způsobem, a to zejména ve starších pražských bytech. Čištění prostředky, které jsou běžně ke koupi tak nemusí již zabírat.

detergent

Někteří z vás pravděpodobně využili také spirály k čištění odpadu. Musíte uznat, že to ale již není práce pro amatéry. Spirála taktéž může uváznout kdekoliv v odpadu a napáchat pěknou paseku. Spirály mají navíc různé velikosti a dosahy, a tak s neznalostí daleko nedojdete. Je samozřejmě úctyhodné, že se pokoušíme nejprve věci spravovat sami, avšak je nutné vědět, kdy přestat. Manipulace se spirálou je navíc opravdový um. Nechcete si přeci vystřelit oko, nebo se jinak poranit. Kdy už je třeba svěřit práci profesionálům? Vytopit souseda je často jednodušší, než si myslíte. A pokud se snažíte ušetřit stovku nebo dvě na tom, že to budete zkoušet bez úspěchu sami, vězte, že výsledný efekt může být mnohem dražší. Záleží, kolik vám soused za vymalování stropu naúčtuje.

plumber-2788337_960_720

Čištění odpadů ať už máte problém se sprchou, vanou, umyvadly, toaletou či pisoárem spolehlivě zajistí instalatéři z A.K. servis, kteří fungují 24 hodin denně, sedm dní v týdnu nejen v Praze, ale i ve Středočeském kraji. Každá potíž, která se vám může zdát sebevětší a neřešitelná, má řešení. Co se odpadů týče, platí to dvojnásob.