Doklad o tom, že jste se narodili, doklad o tom, kdo jste, a doklad o tom, že jste neumřeli. Ano, tak nějak to chodí. Možná ne tak přesně, ale hodně podobně určitě. A také doklad s výší vašeho příjmu. Takže jste-li v práci třeba druhý měsíc a máte do kolonky uvést průměr vaší mzdy za půl roku, trochu zaváháte. A švihnete tam číslo, které vám tak nějak prostě vychází a vám se líbí. Jenže banka bude chtít příjmy doložit a tím pádem většinou žadatel končí velmi slušně vyprovozen někam mimo budovu, když již předtím zaplatil poplatek za žádost, tedy za to, že to někdo sepsal. Přesněji vepsal pár údajů někam. Poplatky jsou v různé výši, každá společnost to má nastaveno jinak, stejně jako posuzování vaší mzdy, a tedy tím i schopnosti splácet. Není se divit, podvodníků je dneska dost na každém rohu, a tak se společnosti nějak chránit musí. To, že to někdy skutečně přehánějí je zase jiná kapitola. Traduje se historka o manželích, kteří nedostali půjčku, protože jim ve výsledném výpočtu možných splátek chybělo osm korun na měsíc. Proč nebyly splátky sníženy a doba splácení prodloužena již tato (čert ví, zda vymyšlená, nebo pravdivá) historka nemluví.

Hromádka bankovek

Proto je zde také společnost, která půjčuje peníze bez zbytečných formalit a zbytečného prodlužování. Prostě, rychlost je zde jedním z určujících ukazatelů.

Hrst peněz

Půjčka, kterou poskytuje má název hypotéka bez doložení příjmu. V tomto názvu je obsaženo to podstatné a asi již nemá cenu jej dále rozpitvávat. Není na něm nic nejasného. Ostatně, pokud chcete vědět, jak to funguje, není nic snazšího, nežli kliknout na onen modrý odkaz a ihned jste na jejich webu, kde si můžete ve vší stručnosti udělat obrázek oč kráčí. No a když už jste tam, není problém si půjčku vyzkoušet, protože tady se dopředu nic neplatí. Nene, žádné peníze po vás firma předem nechce. Tak vyzkoušejte.