Pokud se vám zdá vaše tvář nevýrazná a nikterak se nelíčíte, pozorně si prohlédněte obočí, které lemuje vaše oči. Přibývajícími lety začínají měnit barvu nejen vlasy, ale bohužel i tyto nenápadné chloupky. Vlasům se ženy permanentně věnují a s oblibou navštěvují profesionální kadeřnické salony, aby kadeřnice jejich chloubě vrátily původní barvu anebo vlasy oživily přelivem. Nechtějí se smířit s šedivěním vlasů. Ale už málokterá dáma věnuje pozornost svému „lemujícímu útvaru“, které s postupujícím věkem také ztrácí barvu a bohužel místy i prořídne. Obličej, zvláště, pokud se nelíčíte a nepoužíváte žádný make-up, dostává unavený vzhled a pocit předčasného stárnutí.

oči a obočí

Dámy objevily permanentní make-up, což je v posledních letech obrovský boom. Ale obnáší to už nějakou starost, nehledě na to, že to není levná záležitost. Musíte počítat s určitou časovou rezervou, kdy navštívíte stylistu ke konzultaci, poté k samotnému výkonu a po dohodě se dostavíte opět na dokreslení. „Tetování“ nemá věčného trvání a musí se po pár letech znovu opakovat a ne vždy je to bezbolestný výkon. Jedná se vlastně o „dočasné nalíčení“.

Kdežto, když nechcete podstoupit tuto cestu za zkrášlením obličeje, využijte dekorativní prostředek, který vám zaručí b e z b o l e s t n é krásné husté obočí a dokonce i bez návštěvy stylisty.

upravené obočí

Nikdy to nebylo snazší.

K dokonale hustému a souměrně vybarvenému obočí, které bude výrazně lemovat vaše oči, se dostanete díky séru na růst obočí. Jeho použití je velmi snadné. Každé ráno a poté večer před spaním ho nanesete řasenkou opatrně na suché a čisté kontury, které defacto kopírujete. A takto postupujete každý den, postačuje tedy nanést sérum dvakrát denně. Po nanesení nechte alespoň pět minut zaschnout. První výsledky objevíte již po měsíci, ale k plné dokonalosti této metody bude zapotřebí cca třech měsíců, abyste vytěžila z tohoto přírodního přípravku maximum. Pokračujte i nadále v započaté péči a věřte, že vaše opět plné a krásně zabarvené obočí vám vykouzlí šťastný úsměv na tváři. A perlička na závěr: Toto sérum je vhodné i pro citlivé oči.