Pokud už člověk nadělal v minulosti nějaké dluhy a ty z nejrůznějších důvodů řádně nesplácel, ocitnul se na pomyslné černé listině, jíž se dnes říká registr dlužníků. Stát se to mohlo a může každému a každý by s tím měl počítat dříve, než si nějakou tu půjčku vezme. S tím, že ač už nežijeme v časech, kdy byly ještě automaticky považovány dluhy za hanbu, může být i s jejich problematickým splácením problém. A to i dlouho poté, co byly nakonec přece jenom splaceny.
peníze za domkem

Jednoho dne se třeba takový člověk může rozhodnout, že si vezme hypotéku, aby mohl bydlet jako slušný člověk. Případně tak může učinit i člověk, který sice nikdy v minulosti problematické dluhy neměl, ale nevydělává tak jaksi přespříliš. A oba zmínění mohou mít v mžiku neřešitelný problém.

Přijdou do banky, podají si žádost a… jsou odmítnuti. Protože nevzbuzují dostatečnou důvěru a tak od nich dá standardní banka raději ruce pryč. Protože proč riskovat, že?

A co pak tito lidé mají dělat? Mají rezignovat a smířit se s tím, že zkrátka bydlet nebudou?

Mohou. Ale naštěstí už dnes také nemusí. Protože i pro takové se nějaké to řešení najde.

Tomu řešení se říká nebankovní hypotéka.
muž a kreditky

Tuto může dostat i leckdo z takových, protože . Samozřejmě v případě, že se za takovou nebankovní hypotéku může zaručit nemovitostí.

Nebankovní hypotéku bez registru u té pravé a férové nebankovní společnosti si tak může dovolit leckdo. A nemusí ho vůbec mrzet to, že pro tradiční banky není coby klient zajímavý. Protože nebankovní společnosti mají pochopení pro ty, kdo jsou schopni a ochotni splácet a jenom jim to někdy v minulosti z dost možná i banální příčiny nějak nevyšlo. Vědí, že napravení hříšníci jsou právě těmi, na něž bývá spolehnutí, kteří svou poctivostí hodlají napravit svá předchozí pochybení.

Nebankovní hypotéku lze dostat daleko snáze než tu od banky, její vyřízení je rychlé a bez zbytečných komplikací. A člověk dokonce ani nemusí nikam chodit, natož si dokonce něco vyběhávat, protože vše lze hravě vyřídit i přes internet a pracovníci nebankovní společnosti už se pak ozvou sami. Protože to je prostě jejich práce.

Žadatel o nebankovní hypotéku snadno dostane až sedmdesát procent odhadní ceny nemovitosti, jíž nebankovní společnosti za takovou hypotéku ručí, a nemusí se obávat žádných podvodů a nekalého jednání, žádných skrytých poplatků či dodatků psaných pověstným malým písmem. A na splacení pak má jeden klidně i až třicet let.

Takže se nebojte. I když vás banky odmítnou, nemusíte skončit na dně. Je tu někdo, kdo je připraven hodit vám záchranný kruh.