Přestěhovali jste se do Německa, ale neumíte jazyk? Potřebujete přeložit důležité dokumenty, jako jsou např. (životopis, výpis z živnostenského rejstříku, zdravotní zprávy, úřední dopisy…), korektury rodilým mluvčím, anebo se jen prostě ​​​​​naučit německý jazyk? Tak jste tady správně, protože s překladem z němčiny, Vám pomůže právě Bc. Julia Doležalová.

nevím si rady

Výuka němčiny

Naučit se cizí jazyk není pro každého jednoduchá záležitost, a právě proto Vám s tím pomůžeme. Výuka pro běžnou mluvu je efektivně řízená, kdy za 60 minut se naučíte to nejdůležitější a pokud pracujete v určitém oboru, tak hlavně odtud načerpáte, co nejvíce znalostí. Dále nabízí možnost zaměřit se na obchodní tématiku, která Vám pomůže proniknout do marketingových vztahů s německy mluvícími společnostmi nebo společníky a rozšířit tak třeba svůj rozsah mimo hranice České republiky.
Lekce se skládají ze tří částí:

  • Gramatika – naučí Vás, jak správně poskládat větu ve správném čase a jak vyslovovat správně slova
  • Poslech – důležitá část, kterou je potřeba si osvojit, protože porozumění urychlí Vaši adaptaci
  • Psaní – Tady Vás naučí, jak správně komunikovat v písemné formě.

Ceník a další informace se dozvíte na našem webu.

německý jazyk

Překlad a korektura

Přeložím za Vás překlady pracovního charakteru, lékařských zpráv, životopisů, certifikátů a webových stránek. Doba zpracování záleží na délce textu. Za 2 dny zpracuji zhruba 5 normostran.
Potřebujete bezchybný text? Ano, tak i to přesně za Vás udělám, se 100% korekturou. Vedle klasické korektury nabízím i korekturu od rodilého mluvčího, která zvýší autentičnost a důvěryhodnost na německém, rakouském nebo švýcarském trhu a vede ke zvýšení zisku!

Mám 9leté zkušenosti, pokud Vás to přesvědčilo, kontaktujte mě. Budu se těšit na případnou spolupráci, Auf Wiedersehen!!!