Proč by mělo být skákání oblíbenou činností dětí? Vždyť není nikde napsáno, že si ho nemůžou dosyta užít i dospělí, kteří k němu mají stejně přirozený vztah jako malé ratolesti. Z toho důvodu nepromarněte šanci přijít se zabavit do trampolínového centra , kde se vaše nohy dají do pohybu prakticky okamžitě.

vzlétnutí

Hubneme na trampolíně

Kromě volného skákání na všech možných i nemožných trampolínách, na vás čeká i možnost dopracovat se k vysněné postavě díky tréninkovému programu, který máme v nabídce. Pod vedením zkušeného trenéra si cvičení užijete po celou dobu lekce, která bude pro vás neskutečnou zábavou.
Uvolníte z vašeho těla nejen velké množství kalorií, ale i endorfinů, díky kterým budete odcházet domů s dobrou náladou a chutí opět se k nám vrátit.

Rodinné vyžití pro všechny kategorie

Zavítat k nám můžete i ve váš volný den nebo ve svátek, kdy nebudete mít žádný program, který by vám vykouzlil úsměv na rtech a zabavil vaše děti na několik hodin. V celém našem areálu nalezete nespočet různých typů trampolín a možností k tomu, jak si na nich zaskákat. Překvapí vás i zdi, které jsou nimi obklopené a vy si tak můžete vyzkoušet i různé triky a skoky, které na obyčejné trampolíně nemůžete.

trampolíny

Rovněž je pro vás připravena nabídka skákacích sportů. Vyzkoušejte si třeba basketball, vybíjenou nebo football. Věřte tomu, že tyto hry naberou zcela jiný rozměr, pokud při nich budete skákat.
Opravdu velký prostor k vyžití vás přinutí strávit u nás celý den. Spolehněte se i na to, že je pro vás připravený bar, kde se můžete osvěžit nebo posílit něčím malým k jídlu. Dopřát si v Jump Parku můžete i narozeninovou oslavu, která bude plná atrakcí, které děti tolik milují. Ať už k nám zavítáte z jakéhokoliv důvodu, zaručujeme vám, že se nudit nebudete a program, který na vás čeká si rádi přijdete zopakovat i příště.