Jsem ráda, že žiji v takové době, kdy lidé opravdu si mohou vybrat, jaké léky pro ně budou nejvíce vhodné. Možná teď kroutíte hlavou a říkáte si, že by všichni lidé jinak museli být lékárníci anebo také lékaři, že by si oni sami určili, jaké léky pro ně budou ty nejvíce vhodné. Samozřejmě, že nyní mám na mysli takové léky, které jsou volně dostupné, volně dostupné léky bez receptu anebo také například potravinové doplňky. Já například se neobejdu bez různých vitamínů, po kterých mi rostou krásné a silné vlasy a také bez kolagenu. Tohle jsou jednoduše potravinové doplňky, bez kterých se neobejdu a denně užívám dvě nebo tři tablety. Potom jsou tady různé takové léky, které jsou určené pouze a primárně pro muže pro takové muže, kteří mívají problémy s erekcí, anebo trpí sexuální dysfunkcí.

Někdy pánové mají problémy.

Je to například viagra anebo tadalafil. Lék tadalafil je opravdu něco jako na principu viagry, akorát to má ještě nějaké přidané, lepší kvalitnější účinky. Když jsem se takhle ptala v lékárně, jaký lék je asi nejlepší na podporu erekce, tak mi právě byl doporučován stále tadalafil. Já jsem tohle chtěla vyzkoušet na mém partnerovi, protože můj partner byl o patnáct let starší a mně bylo už třicet let. Táhlo mi na víc, takže je logické, že můj partner měl už docela takové menší problémy s erekcí a se sexuálních dysfunkcí.

Problémy trápí hlavně starší muže.

On mi stále dokola opakoval, že prý nemá žádné problémy a že je stále samec a že klidně zvládne i mladé holky. Řeknu vám, že za tohle jsem se opravdu hodně naštvala a dva dny jsem na něj byla tak naštvaná, že jsem se na něj ani nepodívala a ani jsem s ním další týden nepromluvila. Nakonec partner uznal, že udělal velikou chybu. Tak jsem mu řekla, že jestli třeba nechce vyzkoušet nějaké léky na podporu erekce, protože jsem také na něm viděla, že začíná být opravdu hodně nerudný a nervózní. Tohle je normální. Pokud pánové selhávají v posteli, myslím si, že kdyby pánové vyzkoušeli tadalafil, tak budou opravdu zase sexuálně výkonní a budou rádi, že tadalafil vůbec na trhu je.