Těhotenské fotky se fotí, protože chceme mít památku na to, že máme v bříšku miminko. Jako těhotné se fotíme, abychom neměli jen vzpomínky v hlavě. Ten pocit, který máme v těhotenství, je nepopsatelné štěstí, které je pro nás důležité. A proto pořizujeme těhotenské fotky, na které se rádi podíváme, až nám ten drobeček vyroste. Zachycujeme moment, kdy jsou oba rodiče šťastní, čekající na příchod potomka do rodiny. Nosíte největší poklad v bříšku ve Vašem jedinečném obdobím, které je plné změn. Tak proč nepořídit fotky, které dokumentují průběh Vašeho těhotenství? Nejen, že se mění maminka, ale roste bříško a v něm Vaše láska. Nedělejte doma jen selfíčka a najděte si profesionálního fotografa, který Vám vykouzlí ty nejkrásnější fotografie.

Těhotná žena, držící bříško

TĚHOTENSKÉ FOTKY OSTRAVA, TO JE TO PRAVÉ PRO VÁS. Láska, emoce, zážitek, radost, štěstí, to jsou pocity, které se nedají ničím nahradit. Zachyťte svoje bříško, ve kterém roste nový život.

Pokud se budoucí maminka rozhodne pro focení těhotenských šatů, jak se na to připravit?

NĚKTERÉ MAMINKY NECHTĚJÍ POŘIZOVAT TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE

Každá žena se v těhotenství mění nejen fyzicky, ale i psychicky. Je jasné, že to s každou ženou zamává jiným způsobem. Všechny ženy se neustále dívají do zrcadla zda nepřibraly. A pokud jde o těhotenství, tam to platí dvojnásob. I když navenek jsou šťastné čekáním na miminko, vnitřně je může trápit, to jak přibírají. Možná to je tím důvodem, proč ne všechny maminky pořizují těhotenské fotografie. Mají strach z toho, jak na nich budou vypadat, a nepřipadají si tak krásné. Omyl! Ať maminka vypadá jakkoli. je krásná, vyzařuje z ní energie naplněná štěstím.

Muž s těhotnou ženou na pláži

JAK SE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ?

° PŘINESTE SI S SEBOU VÍCE OBLEČENÍ, PAK SPOLEČNĚ VYBERETE S FOTOGRAFEM TO VHODNÉ

° VEZMĚTE SI S SEBOU DOPLŇKY, JAKO JSOU ŠPERKY A JINÉ

° VZHLEDEM K TOMU, ŽE PŮJDE O TĚHOTENSKÉ FOTKY, VEZMĚTE SI CAPÁČKY, PLYŠÁKA, DUDLÍK A PODOBNÉ VĚCI, KTERÉ JSOU SPOJENÉ S PŘÍCHODEM VAŠEHO MIMINKA

° POKUD ŽENY NECHTĚJÍ, NEMUSÍ SE LÍČIT. POKUD BY ALE ŽENA MĚLA ZÁJEM, V ZÁKLADNÍM BALÍČKU JE LÍČENÍ V CENĚ, POPŘÍPADĚ JE MOŽNO ZAJIŠTĚNÍ VIZÁŽISTKY

° MŮŽETE S SEBOU VZÍT FOTKU ULTRAZVUKU

Nenechte si ujít svoji šanci, kdy Vám roste bříško a vy se brzy stanete rodiči. Nechte si udělat těhotenské fotografie, protože při pohledu na ně, si vzpomenete na radostné chvíle. Při pohledu na ně, si připomenete, jaké krásné období to bylo. Je to Váš nejkrásnější zážitek, který budete mít v srdci celý život.